Wczoraj i dzisiaj

W 2006 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę z gastronomią od małego lokalu z ogródkiem, w którym rosły jabłonie. Wtedy jeszcze nie wiedzielismy jak ta przygoda się zakończy, ale mieliśmy pomysł, wiarę i dużo samozaparcia. Lata mijały i w każdym kolejnym roku przekonywaliśmy się, że warto było zaryzykować. W 2010 roku, w miejscu naszego pierwszego lokalu, powstała restauracja i butikowy pensjonat Pod Jabłoniami. Dzisiaj to znane nie tylko w regionie miejsce, w którym zatrudniamy świetnych fachowców i miłośników sztuki kulinarnej. W naszej restauracji znalazły swoje miejsce lokalne produkty i potrawy. Nie zrezygnowaliśmy jednak z tego, co najlepsze w światowej kuchni. Wciąż się uczymy i odkrywamy nowe smaki. Dzisiaj wiemy, że warto było tamtego dnia zaryzykować i spełnić swoje marzenia.

Zapraszamy.

 

Sylwia i Paweł Bielawscy

Gotujemy tak jak kochamy. Całym sercem.

Ania

Pod Jabłoniami to miejsce, do którego wracam co roku podczas wakacji. Tej restauracji nie może zabraknąć na mojej kulinarnej mapie.

,,

,,

To miejsce znane wszystkim Augostowianom. Można tu nie tylko dobrze zjeść, ale w lecie zacumować łódź do tarasu na rzece. Dla mnie bomba.

Piotr
Rodzina z Warszawy

Po raz pierwszy trafiliśmy do Jabłonek w zeszłym roku. Zatrzymaliśmy się całą rodziną w pensjonacie, w bardzo komfortowym 4-osobowym apartamencie. Rano czekało na nas śniadanie. Wersja słona rozłożyła nas na łopatki - jajka, kaszanka, grzanki z oliwą koperkową. Dzieci zostały obezwładnione przez śniadanie słodkie z chrupiącymi naleśnikami z czekoladą i jogurtem z mango. Wracamy tu często.

,,

RESTAURACJA & PENSJONAT

Pod Jabłoniami

ul. Rybacka 3

16-300 Augustów