• Pod Jabłoniami

Mamy to. Miejsce Przyjazne Rowerzystom.

To dla nas miła wiadomość. Nasza Restauracja i Pensjonat otrzymały rekomendację dla Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Po długiej wycieczce rowerowej można u nas nie tylko dobrze zjeść, ale także odpocząć w super komfortowych pokojach.

Plakietka MPR

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, który wiedzie właśnie przez Augustów to najdłuższy szlak rowerowy w Polsce. Niemal 580 km (29% długości trasy) stanowią odcinki prowadzące przez tereny leśne, a 180 km (9% długości trasy) przypada na doliny rzek.

Około 300 kilometrów trasy stanowią nowe i przebudowane drogi rowerowe oraz ciągi pieszo-rowerowe, a blisko 150 kilometrów to wyremontowane drogi gruntowe. Jadąc zielonym szlakiem znajdziecie po drodze setki atrakcji turystycznych, jezior, rzek, parków narodowych i zabytków. Na trasie powstało 228 Miejsc Obsługi Rowerzystów, gdzie znajdziecie stojaki, wiaty i ławki, a także kosze na śmieci i tablice informacyjne. Rekomendacja, którą otrzymaliśmy jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom oznacza, że nasza Restauracja i Pensjonat świadczą także usługi dedykowane turystom rowerowym.


Długa wycieczka czy jazda po Augustowie. Ty wybierasz.

U nas możecie liczyć na stojaki, ale także mapy i informacje o najlepszych trasach i wycieczkach. Do naszej Restauracji zapraszamy już od 9:00 rano na przepyszne śniadania. Działamy codziennie do 22:00. Jeśli chcecie zarezerwować pokój piszcie do nas https://www.podjabloniami.pl/contact-us .

78 wyświetlenia

RESTAURACJA & PENSJONAT

Pod Jabłoniami

ul. Rybacka 3

16-300 Augustów