Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Mamy to!!!! 
Miejsce Przyjazne Rowerzystom.
To dla nas miła wiadomość. Nasza Restauracja i Pensjonat otrzymały rekomendację dla Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Po długiej wycieczce rowerowej można u nas nie tylko dobrze zjeść, ale także odpocząć w super komfortowych pokojach.
Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, który wiedzie właśnie przez Augustów to najdłuższy szlak rowerowy w Polsce. Niemal 580 km (29% długości trasy) stanowią odcinki prowadzące przez tereny leśne, a 180 km (9% długości trasy) przypada na doliny rzek.

Około 300 kilometrów trasy stanowią nowe i przebudowane drogi rowerowe oraz ciągi pieszo-rowerowe, a blisko 150 kilometrów to wyremontowane drogi gruntowe. Jadąc zielonym szlakiem znajdziecie po drodze setki atrakcji turystycznych, jezior, rzek, parków narodowych i zabytków. Na trasie powstało 228 Miejsc Obsługi Rowerzystów, gdzie znajdziecie stojaki, wiaty i ławki, a także kosze na śmieci i tablice informacyjne. Rekomendacja, którą otrzymaliśmy jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom oznacza, że nasza Restauracja i Pensjonat świadczą także usługi dedykowane turystom rowerowym.

U nas możecie liczyć na stojaki, ale także mapy i informacje o najlepszych trasach i wycieczkach. Do naszej Restauracji zapraszamy już od 9:00 rano na przepyszne śniadania. Działamy codziennie do 22:00. 
Jeśli chcecie zarezerwować pokój KLIKNIJ: